Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Tālrunis, lai izsauktu kurjeru 2 999 4895.

Pakalpojums Izsaukuma cena Piegādes cena
"Ātrais" 15.00euro 0.30euro/km.
"Ērtais" 7.00euro 0.30euro/km.
"Rīgas pasts" 2.00euro 0.00euro/km

* - Cenas norādītas bez PVN

Izsaucot kurjeru, lūdzu aizpildīt un izdrukājiet pieteikuma formu:  DOWNLOAD.xls

Dotā pieteikuma forma/dokuments tiek uzskatīts, kā darba līgums. 

Pakalpojumu apraksts:

    "Ātrais" - Steidzamu sūtījumu piegāde ar kurjeru Rīgā 1.stundas laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža (ja attālums starp saņemšanas vietu un piegādes vietu nepārsniedz 30Km.) Pasūtījums veicams līdz 17:00. Sūtījumu saņemšanas vai piegādes laiks ziemā vai nelabvēlīgu laika apstākļu (sniegs, lietus, utt) gadījumā, var pieaugt.

 

    "Ērtais" - Sūtījuma nogāde ar kurjeru darba dienas laikā līdz 18:00, Šis pakalpojums darbijas, ja pasūtījums tiek veikts līdz 14:00.

 

    "Rīgas pasts" - Pasta (kurjerpasta) piegāde ar motokurjeru Rīgā nākamo divu darba dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Sūtījumus pieņem un izvadā tikai darba dienās un darba laika no 9.00 līdz 18.00.

1) Piem: Ja jūs pasūtāt pastu (kurjerpastu) otrdien 9.00, tad vēlākais, kad jūsu sūtījums (pasts, kurjerpasts) tiks piegādāts ir ceturtdiena 18.00.

2) Piem: Ja jūs pasūtāt pastu (kurjerpastu) piektdien 14.00, tad vēlākais, kad jūsu sūtījums (pasts, kurjerpasts) tiks saņemts, ir otrdiena 18.00. (brīvdienās kurjers nestrādā)

Piezīme: šis pakalpojums ir pieejams tikai Rīgas robežās, un vēstuļu tipa sūtījumiem.

Maksimālais vēstules izmērs - A4. Kā arī minimālais vēstuļu (kurjerpasta) sūtījumu skaits trīs (3).

 

     Sūtījumiem ar Motokurjeru ir svara ierobežojums uz sūtījumu. Sūtījumiem, kas ir smagāki par 1kg., tiek pierēķināts svara koeficients pie izsaukuma cenas. Sūtījumiem ar auto, piemērojas transporta pakalpojumu izcenojumi.

1) Piem:

Jūsu sūtījums ir 1.5kg. smags un vēlaties sūtīt pēc tarifa "Ātrais". Šajā gadījumā Jūs reizināt tarifa "Ātrais" izsaukuma cenu ar svaru kilogramos ( 15.00euro x 1.5kg ) un iegūstam 22.50euro + 0.30euro/km pēc tarifa. neattiecas uz sūtījumiem ar auto transportu

 2) Piem:

Jūsu sūtījums ir 2.7kg. smags un vēlaties sūtīt pēc tarifa "Ērtais" Šajā gadījumā Jūs reizināt tarifa "Ērtais" izsaukuma cenu ar svaru kilogramos ( 7.00euro x 2.7kg ) un iegūstam 18.90euro + 0.30euro/km pēc tarifa.  neattiecas uz sūtījumiem ar auto transportuNestandarta kurjerpasta sūtījumu cena un piegādes iespējas: 

Sūtījumi, kas neietilpst kurjera (motokurjera) somā vai nav iespējam aizvest ar scooteri, tiek vesti ar automašīnu. Izcenojumi par šo pakalpojumu tiek aprunāti individuāli. .

 

Tālrunis, lai izsauktu kurjeru 2 999 4895.

Kā pašam aprēķināt kurjerpasta piegādes cenu?


1. Nospiežam uz GOOGLE MAP.

2. Ievadam ailītē "A" adresi no kurienes tiek sūtīts kurjerpasts.

3. Ievadam ailītē "B" adresi uz kurienes tiek sūtīts kurjerpasts.

4. Spiežam "iegūt norādījumus", jeb pogu "ENTER".

5. Zem ailītēm "A" un "B" parādīsies maršruts un attālums ko veiks kurjers.

6. Iegūto attālumu sareizinām ar piegādes cenu (1km*0.30euro) un pieskaitām pie izvēlētā tarifa.

 

Sākt aprēķinu jaunam maršrutam.